1
Новорічна ялинка у місті Урбіно, Італія

Хай-тек-ялинка, яку встановили у центрі міста, стала причиною відставки радника мерії італійського міста Урбіно Вітторіо Сґарбі. Про це пише видання The Local.

Сґарбі – 62-річний арт-критик і колишній мер із Сицилії. Він відомий своїм презирливим ставленням до сучасного мистецтва. Став радником з культури в Урбіно в 2014 році, в його завдання входив захист художньої і культурної цінності історичного центру.

Побачивши новорічний символ зі сталі і скла, він розлютився, назвав її «марною, непристойною і потворною річчю» та звинуватив заступника мера Урбіно Франческу Креспіні в тому, що та діяла за його спиною. При цьому «естет» погрожував піти у відставку, якщо конструкцію не приберуть. У своєму рішенні про відставку Сґарбі написав, що не може «миритися з суперечливими політичними рішеннями і порушенням протоколу» і назвав дерево «пенісом, що спотворює місто».

Як відомо, у Києві 19 грудня на Софійській площі в Києві запалили вогні на головній ялинці України. 24-метрове живе й пухнасте дерево подарувала столиці влада Івано-Франківська. Після новорічних свят ялицю розпиляють і продадуть «кружальцями» на аукціоні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ