Яценюк
Сьогодні Рада вирішуватиме долю Арсенія Яценюка на посаді голови Кабміну

У Раді назбирали 150 голосів для внесення недовіри «уряду камікадзе». Фракція «Самопоміч» вирішила приєднатися до списку підписантів за відставку Кабміну, який збирає БПП «Солідарність». Про це повідомив нардеп Єгор Соболєв, інформує Українська правда.

Володимир Гройсман обіцяв поставити на голосування відповідне питання під час вечірнього засідання парламенту, якщо за час звіту уряду з’явиться подання 150 депутатів про недовіру уряду.

Як відомо, перед народними обранцями 16 лютого звітує голова Кабінету міністрів.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко закликав прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. Про це йдеться у відповідному зверненні, опублікованому на сайті глави держави. Порошенко наголосив, що наразі можна говорили не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду.

Як відомо, востаннє спроба відзвітувати перед нардепами закінчилась для Яценюка «виносом тіла». 11 грудня 2015 року  до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак наголосив: «… бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ