Вхід на фестиваль буде безкоштовним
Вхід на фестиваль буде безкоштовним

Масштабний рок-фестиваль Woodstock Ukraine пройде 28-30 липня на території старовинного замку в селищі Свірж у Львівській області, передає Cultprostir.

«Важлива складова Woodstock – це виховання і об’єднання молоді та розкриття потенціалу вітчизняної рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку – побачити виступи західних колег», – повідомила організатор фестивалю і представниця благодійного фонду «Серце до Серця» Євгенія Баранська.

Woodstock Ukraine проходить вже 5 років поспіль. Цього року його учасниками стануть чеський гурт The Snuff, білоруси «Дай дарогу», польські колективи Clock Machine і Wild Pig, а також гурти з України – Sinoptik, Indytronics, «Скрябін», Fontaliza, Detach, «её», «Фіолет», «Тріставісім» і Arlett.

Назву подія отримала від легендарного Вудстокського фестивалю 1969 року, який став актом протесту проти війни у В’єтнамі та зібрав таких зірок, як Джимі Гендрікс, Дженіс Джоплін, The Who та інші. Його девізом був вислів: «За мир, любов і музику». Організатори львівського «Вудстока» обрали таке саме гасло, проводячи паралелі з сучасними подіями в Україні.

Вхід на фестиваль буде безкоштовним. Окрім музичної програми, заплановані театральні постановки, кінопокази, майстер-класи та різноманітні активності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ