Яценюк перевершив Азарова
Яценюк перевершив Азарова

Уряд Яценюка за трохи більше ніж рік своєї роботи перевершив «здобутки» Кабміну Азарова в частині збільшення державного боргу. За 14 місяців прем’єрства Арсенія Яценюка держборг зріс більш ніж на 900 млрд грн. Швидкість зростання боргу – близько 65 млрд грн. на місяць, або 2,15 млрд грн на добу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Михайло Головко.

Парламентар констатував: із такою швидкістю Україна ще ніколи на набирала боргів. Ба більше, уряд не лише не прозвітував, на що саме витрачає залучені кошти – керівництво навіть не може дійти згоди щодо сум, які вони позичили!

«За часів Азарова держборг зріс на понад 267 млн грн. (або на 84%). Швидкість позичання урядом Азарова – по 4,5 мільярдів гривень на місяць – майже по 150 мільйонів на добу, і це ще не рахуючи майже 90 мільярдів держгарантій, які були надані за цей час. Попередні уряди брали кредити зі швидкістю в чотири з половиною рази меншою. У грудні 2013 Кабмін Азарова встановив абсолютний рекорд щомісячних запозичень на той час – 50 мільярдів гривень, або майже 15% від дохідної частини держбюджету на 2013 рік.

Але всі ці рекорди уряд Яценюка перевершив! За 14 місяців його прем’єрства держборг зріс більш ніж на 900 млрд грн. Швидкість зростання боргу – близько 65 млрд грн на місяць або 2,15 млрд грн на добу. За цим показником (добового зростання боргу) він випередив Азарова в 14 разів! За дві доби Яценюк позичав стільки ж, скільки Азаров за місяць!»,– написав Головко.

Нардеп також навів офіційні дані щодо розміру боргів за останні 6 років.

Статистика
Статистика

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ