smittia_dytsadok_lviv_1
Подвір’я дитсадку на вул. Науковій у Львові

Львів – у полоні сміття. Просто за парканом біля дошкільного закладу на вулиці Науковій уже другий тиждень звалено невивезені відходи. Фотодоказ оприлюднила у Фейсбук користувачка Зоряна Лиса, передає Zik.

«Ось така ситуація біля садочків на Науковій. Подвір’ям бігають щури! Жах! А потім скажуть, що спалах інфекцій, бо батьки щеплення не роблять. Ось звідки ноги ростуть. Ранковий привіт міській владі», – написала львів’янка.

Дописувачі спільноти «Варта 1» у Фейсбуці повідомляють, що з вул. Наукової сміття не вивозять другий тиждень.

«Скажіть, пане мер, скільки це буде ще тривати? Чи зібратися громадою і вивезти вам під міську раду, для того щоб ви почали щось робити???» – обурюються львів’яни.

Як відомо, сміття зі Львова вивозиться з суттєвими перебоями. Львів’яни у соцмережах ширять інформацію та фотодокази завалених смітників.

Водночас, мер міста Андрій Садовий переконує, що у місті лише 20% майданчиків перевантажені відходами.

Нагадаємо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє загинули, зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву порушено кримінальну справу.

13 вересня стало відомо, що Миколаїв припинив приймати сміття зі Львова. Фури з миколаївського полігону повертаються до міста Лева.

19 вересня місто Дніпро також розірвало угоду зі Львовом щодо утилізації твердих побутових відходів.  А Київ припинив приймати сміття з Львова ще на початку серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ