Янукович Азаров
«Партія регіонів» давала хабарі голові ЦВК Охендовському та тодішньому депутату Лукаш

За перше півріччя 2012 року видатки «Партії регіонів» становили близько 66 млн. доларів. Про це свідчать документи з так званої чорної бухгалтерії регіоналів, які є у наявності у депутата Сергія Лещенка та у екс-заступника голови СБУ Віктора Трепака, пише Українська правда.

«Найбільш кричуще – це хабарі членам ЦВК, які вимірялися мільйонами доларів… Це гроші, які платилися політсилам, зокрема, це партія «Наша Україна» та Комуністична партія», –зазначив депутат Сергій Лещенко.

У списках зазначаються виплати, зокрема, голові ЦВК Михайлу Охендовському та тодішньому депутату, а пізніше голові Мін’юсту Олені Лукаш. Її сестра Тетяна Лукаш – член ЦВК з 2007 року.

Основними кураторами, згідно з документами, є колишній голова бюджетного комітету Євген Геллер і Віталій Калюжний, які отримували великі гроші на фінансування діяльності партії.

Серед витрат також є 100 тисяч доларів на міжнародний піар «Партії регіонів».

Крім того, документи свідчать про «тушкування» і скупку голосів у Верховній Раді минулого скликання. Наприклад, фігурантом є Віктор Рибаков, який отримував гроші за голосування.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до Національного антикорупційного бюро України документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. Він заявив, що ці документи підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

30 травня НАБУ розпочало розслідування за заявою екс-першого заступника голови СБУ Віктора Трепака.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ