Клінтон, Трамп
На праймеріз у США перемогли Трамп і Клінтон

За результатами «супервівторка» в США визначили головних кандидатів у президенти від Демократичної та Республіканської партій.

Праймеріз пройшли в 11 штатах країни, повідомляє Associated Press. За попередніми підрахунками, серед демократів лідирують Гілларі Клінтон (вона перемогла в 7 штатах) і Берні Сандерс (здобув перемогу в 4 штатах).

«Замість зведення нових стін ми зламаємо бар’єри та зведемо драбини можливостей і повноважень, які розкриють потенціал кожного. Лише після цього Америка розквітне. Сьогодні вже очевидно, що ставки на виборах ніколи не були такими високими, а риторика, яку ми чуємо від опонентів – настільки низькою. Спроби розділити Америку на нашу та їхню – неправильні, і ми ніколи цього не допустимо», – зазначила Клінтон.

Серед республіканців на першому місці опинився Дональд Трамп, який, як і Клінтон, переміг в 7 штатах. У двох перемогу здобув Тед Круз, а в Масачусетсі виборці віддали голоси за Марко Рубіо.

«Я послухав промову Гіларі Клінтон, вона весь час говорить – зарплати погані, все погано, нічого не працює, і ми це виправимо. Але вона вже стільки років у політиці, то якщо до цього часу нічого не виправила, то й за наступні 4 роки нічого не змінить. Я думаю, зробити Америку знову великою краще, ніж зробити її цілою, як закликає Клінтон», – сказав Трамп.

Таким чином, головними кандидатами у президенти США стають Гіларі Клінтон і Дональд Трамп. Власне президентські вибори відбудуться в листопаді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ