хабар
Сакварелідзе вважає суму застави в 3,2 млн. гривень для затриманих прокурорів занадто малою

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе вважає суму застави в 3,2 млн гривень для заступника прокурора Київської області та чиновника Генпрокуратури надто малою. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, прокуратура наполягала на сумі застави в 20 млн. грн. для кожного затриманого: «У той же час, суд прийняв абсолютно необґрунтоване і позбавлене будь-якої логіки рішення – щодо всіх затриманих була встановлена сума застави у розмірі 3 мільйони гривень, що, безперечно, мізерно мало для людей такого рівня!».

На думку Сакварелідзе, частина суддів продовжують «вперто і нахабно ігнорувати волю народу і зміни, які відбуваються в Україні». «Принцип «вкрав мільйон – заплати десяту частину і спи спокійно» повинен бути скасований, він руйнівний для держави!», – упевнений заступник генпрокурора.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в результаті спільної спецоперації ГПУ і СБУ 5 липня затримали першого заступника голови Головного слідчого управління Генпрокуратури Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олескандра Корнійця. У затриманих вилучено близько 500 тис. доларів і коштовності. Керував спецоперацією Сакварелідзе. Пізніше суд заарештував обох, а також третього підозрюваного – цивільну особу Валерія Гібаленка – з правом вийти під заставу в 3,2 млн гривень.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ