Гончаренко
Провадження відкрито після звернення до ГПУ Ігоря Мосійчука

Кримінальне провадження щодо народного депутата від БПП Олексія Гончаренка порушила Генеральна прокуратура України. Про це у соцмережі Facebook повідомив нардеп Андрій Лозовий, передає Еспресо.

Провадження відкрите за ст.110 КК «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» та ст. 161 – «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, належності і їх ставлення до релігії».

Як зазначив Лозовий, зокрема, йдеться про просування Гончаренком «ідей «русского мира» в Одесі, зустрічі з кураторами з ФСБ і підривну антиукраїнську діяльність в цілому».

Він додав, що провадження відкрито після звернення до ГПУ Ігоря Мосійчука, яке було підкріплене доказовою базою, зокрема відеозаписами.

Своєю чергою, Гончаренко заявив, що «готовий до перевірки, аж до виміру рівня «вати» у моїй крові» .

«Просування «русского мира» це мабуть, коли я захищав Україну 2 травня 2014 року в Одесі у центрі і біля Будинку профспілок. «Зустріч з кураторами ФСБ» – це, мабуть, коли опричники Путіна заарештували мене на марші пам’яті Нємцова у Москві, на якому я йшов з портретом Надії Савченко в руках. Мої «куратори» ще й побили мене, мабуть для відводу очей. А посягання на територіальну цілісність України – це мабуть, коли я в день «референдуму» в Криму прорвався на дільницю, де голосував Аксьонов з українським прапором в руках», – зазначив Гончаренко.

При цьому він додав, що Мосійчук «отримує за направлення депутатського звернення в Генпрокуратуру 3000-5000 доларів».

Читайте: ГПУ передала до суду справу ще одного екс-командира «Беркута»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ