Повітряні сили Збройних сил України
2016 року Повітряні сили України очікує модернізація

Повітряні сили Збройних Сил України будуть модернізовані 2016 року. Про це 28 жовтня під час відвідування Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає УНІАН.

«Я ухвалив рішення, що наступний рік буде роком модернізації та розвитку Повітряних сил у Збройних силах України. Виходячи з цього, завдання університету Повітряних сил є дуже складним. Це і розвиток навчально-матеріальної бази, і генерація наукових ідей щодо розвитку Повітряних сил, це і створення колективів, які будуть спроможними виконувати бойові завдання і завдання з навчання особового складу», – сказав Полторак.

За його словами, було ухвалено рішення щодо збільшення у 2016 році фінансування всіх напрямків розвитку повітряних сил: створення нових зразків озброєння, розвиток матеріально-технічної бази, тощо: «Якщо немає сучасних повітряних сил у будь-яких збройних силах, будуть проблеми».

Зокрема, авіацію Військово-морських сил України оновлять комплексами морського патрулювання та поповнять ударними вертольотами й безпілотниками.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, флот Військово-морських сил Збройних Сил України до 2020 року планується збільшити втричі. За словами першого заступника начальника штабу командування ВМС ЗС України контр-адмірала Дмитра Тарана,  збільшення чисельності передбачає концепція розвитку флоту, яка зараз проходить узгодження в Міністерстві оборони.

Читайте: США нададуть ЗСУ погіршені контрбатарейні станції – «щоби не загострювати конфлікт»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ