З наступного року іспит з англійської буде обов'язковим для всіх випускників шкіл
З наступного року іспит з англійської буде обов’язковим для всіх випускників шкіл

Обов’язковий іспит з англійської мови для всіх випускників шкіл з наступного року проходитиме у форматі Державної підсумкової атестації. Про це розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ігор Лікарчук в інтерв’ю ZN.UA.

За його словами, Міністерство освіти України ухвалило рішення ввести обов’язковий іспит з англійської мови для всіх випускників шкіл із 2016 року. Планується, що іспит проходитиме у форматі Державної підсумкової атестації. Раніше учні могли складати випускні іспити з математики або історії України (на вибір) та одного з предметів на розсуд випускника, зазначає видання.

За даними УЦОЯО, цього року з 71 тис. осіб, які складали ЗНО з англійської мови, лише 13 осіб отримали найвищий бал. 13,3% або 9 тисяч 480 абітурієнтів не пройшли поріг склав/не склав, а 21,3% з тих, хто складав тест з англійської мови, навіть не почали виконувати письмове завдання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент України Петро Порошенко дав завдання кадровим офіцерам Збройних Сил за рік вивчити англійську мову і засвоїти стандарти НАТО.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ