За сім днів змагань у Ріо Україна з трьома медалями – на 42-му місці

Україна опустилася на 42-е місце в медальному заліку Олімпіади-2016
Україна опустилася на 42 місце в медальному заліку Олімпіади-2016

У скарбничці збірної України на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, як і раніше, лише три медалі. Наша збірна в медальному заліку розташувалася на 42-му місці за підсумками семи днів змагань. Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

На рахунку нашої команди – дві срібні та одна бронзова нагороди. Українці ділять 42 місце з командою Куби.

Лідером медального заліку є збірна США, на рахунку якої вже 20 золотих, 13 срібних і 17 бронзових медалей – всього 50 нагород.

Слідом за американцями йдуть збірні Китаю (13-10-14, 37), Великої Британії (7-9-6, 22), Японії (7-3-14, 24), Південної Кореї (6-3-4, 13) і Німеччини (6-3-2, 11). У решти команд – не більше п’яти золотих нагород.

Ірина ДехаТим часом українка Ірина Деха не змогла впоратися з заявленою вагою і взяти медаль на змаганнях з важкої атлетики для спортсменів до 75 кг.

Нагадаємо, 20-річна харків’янка Ірина Деха є чинною чемпіонкою Європи. Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро – перші у її спортивній кар’єрі.

Павло Коростильов

Інший українець, Павло Коростильов, близький до виходу у фінал змагань із кульової стрільби на Олімпіаді-2016. У першій частині кваліфікації 18-річний львів’янин набрав 293 очки і посів третє місце в дисципліні «швидкісний пістолет».

Лідеру змагань німцеві Крістіану Райтцу він поступився трьома очками.

Роман Бондарук

Ще один представник України в цьому ж виді програми, Роман Бондарук, набрав 286 очок, посів 18 місце.

Українці Михайло Романчук та Сергій Фролов не змогли вийти до фіналу олімпійських змагань з плавання вільним стилем на 1500 метрів. Романчук подолав дистанцію за 15:01.35 і став 15-м у загальному рейтингу учасників кваліфікації.

Результат Фролова – 15:04.61, він зайняв 17 позицію серед 45 плавців. Переможцем кваліфікації став італієць Грегоріо Патріньері, який прийшов до фінішу через 14:44.51.

Також у Ріо-де-Жанейро завершився фінальний заплив на дистанції 50 метрів вільним стилем, де українець Андрій Говоров посів 5 місце. Наш спортсмен проплив дистанцію за 21,74 секунди, відставши від переможця на 0,34 секунди.

Чемпіоном Ігор-2016 став американець Ентоні Ервін (21,40), який випередив француза Флорана Манаду і ще одного представника США Натана Адріана.

Жодна з трьох українських легкоатлеток не потрапила у фінал в метанні молота. Українки посіли 22 і 28 та 31 місця, в той час як у фінал вийшли 12 найсильніших спортсменок в даній дисципліні.

Найкращою з наших спортсменок у кваліфікації виявилася Ірина Новожилова, яка метнула снаряд на 66,70 метра. Від 1 місця її результат відділили майже 4 метри.

Ірина Климець посіла 28 місце і в кращій своїй спробі показала результат 62,75 метра, а Наталя Золотухіна – 56,96 метра. Таким чином, представники збірної України позбулися всіх шансів на медаль у цьому виді програми.