Колегія суддів, які віддали ліс олігарху
Колегія суддів, які віддали ліс олігарху

Сьогодні, 4 лютого, судовим рішенням відомому бізнесмену, екс-«регіоналу» Василю Хмельницькому фактично повернули 147 га лісу на території столичного Біличанського лісу. Як наголосив на своїй сторінці у Facebook народний депутат від партії «Свобода» Юрій Левченко, найбільшу земельну аферу Черновецького, за якої одним рішенням було віддано 147 га київської землі на користь фіктивного кооперативу, нині узаконили руками злочинців у мантіях.

«Сьогодні Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу фірми олігарха-регіонала Василя Хмельницкього і скасував законні рішення перших інстанцій якими в 2015 році столиці було повернуто 147 гектарів землі посеред національного парку в Біличанському лісі. Суд проігнорував всі аргументи прокуратури, яка за моїм депутатським зверненням і подала позов до суду в інтересах громади. Наразі найбільшу земельну аферу Черновецького, коли одним рішенням було виділено 147 га землі на фіктивний кооператив, узаконюють через злочинців в мантіях.

Звертаюсь до киян, які досі підтримують Віталія Кличка. Під час судових процесів представники Київради за дорученням Кличка були на стороні олігарха Василя Хмельницького. У справі з найбільшою аферою космічного мера, зацікавленість Кличка полягає в тому, що забудовувати цю територію має фірма партнера Хмельницького – радника Кличка Ігоря Ніконова. Кличко завжди виступав в інтересах одіозного олігарха.

Перемігши на виборах, одним із перших розпоряджень, яке він підписав, було виділення із міського бюджету 330 мільйонів гривень на будівництво дороги і підведення комунікацій під приватний проект Хмельницького посеред національного парку. Гроші не були виділені лише тому, що нам вдалося підняти скандал навколо того, що мер виділяє бюджетні кошти під приватний проект де забудовником є фірма його радника.

Кличко, який міг увійти в історію, як видатний боксер, запам’ятається більшості як дерибанщик земель Києва та «партнер по селфі» зрадника Кернеса. Кияни, робіть висновки.

Ну а як увійде в історію весь режим, який покриває таких “суддів” – питання риторичне…», – написав Левченко.

Біличанський ліс
Біличанський ліс

БЕЗ КОМЕНТАРІВ