АТО
У Генштабі озвучили офіційні втрати за весь період АТО

У Генеральному штабі констатують загибель 1915 військових у бойових діях з моменту анексії Криму Росією. Про це на брифінгу в Києві 21 вересня розповів начальник Головного управління персоналу Генштабу Ігор Воронченко, передає Українська правда.

«Щодо офіційних втрат за весь період проведення антитерористичної операції, включаючи анексію Криму, вони становлять 1915 осіб, зокрема, бойових – 1757 осіб. Санітарні втрати – 7053 особи, зокрема, бойові санітарні – 5547 осіб», – сказав він.

За словами Воронченка, на даний момент 271 військовослужбовець значиться у списку зниклих безвісти й 76 солдатів перебувають у полоні бойовиків.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, дані експертів та волонтерів різняться з офіційними даними про втрати українських військових під час збройного конфлікту в Україні. Зокрема, за даними головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, унаслідок подій поблизу Іловайська Донецької області в серпні 2014 року 366 українських військовослужбовців і правоохоронців загинули, 429 – отримали поранення. Водночас за даними військових експертів, кількість загиблих становить до двох тисяч осіб.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ