Олексій Момот
Олексій Момот стверджує, що звинувачення проти нього сфабрикували

За міського голову Вишгорода Київської області Олексія Момота внесли заставу в розмірі 5 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Вишгородської районної державної адміністрації Олександр Горган на своїй сторінці в Facebook.

Так, за його словами, 2 млн. 585 тис. грн внесла дружина народного депутата з депутатської групи «Воля народу» Ярослава Москаленка, 1 млн. 400 тис. грн. – позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко, 1 млн. грн. вніс Сергій Костирко (трест «ПівденАтомЕнергоБуд»), 15 тис. грн. – «небайдужі жителі» Вишгорода через рахунок дружини Вишгородського мера Марини Момот.

Горган зазначив, що Момота, згідно з постановою суду, повинні звільнити протягом одного дня з моменту отримання документа з відміткою банку, що підтверджує внесення коштів на рахунок.

«Документи адвокати вже везуть до установи, де він зараз перебуває», – наголосив голова Вишгородської РДА.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міському голові Вишгорода закидають хабарництво. Обвинувачення заявляє, що він вимагав 200 тисяч євро від компанії-забудовника, погрожуючи перешкоджанням у будівництві. Сам Момот укотре наголосив, що закиди сфабриковані.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ