Тимошенко
Тимошенко домовлялася з МВФ про підвищення тарифів у 2008 році, заявив Гройсман

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко брала на себе зобов’язання перед МВФ підняти ціни на український газ. Про це заявив нинішній голова уряду Володимир Гройсман, передає Українська Правда.

«Це відповідь популістам. Ви знаєте, що одна лідер однієї сили говорить, що український газ коштує 20 доларів. Це повна нісенітниця. Це оголтєлий популізм», – зазначив він.

Гройсман навів текст меморандуму, підписаного Тимошенко як прем’єром 31 жовтня 2008 року. «Для того, щоби забезпечити тривалу базу для продовження здорового фінансування, а також впорядкування фінансових відносин «Нафтогазу» з бюджетом до кінця 2011 року ми – уряд – зрівняємо ціну на газ внутрішнього видобутку з цінами на імпортований газ», – зачитав він.

«Це те, що було зроблено цим урядом. Але якби це було зроблено в 2008 році, Україна була б енергоефективною, не було б схем Онищенка, в багатьох не було б надсучасних літаків, яхт і всього іншого», – голова Кабміну.

Як відомо, Тимошенко критикує уряд за підвищення тарифів.

Нагадаємо, 5 липня фракції «Батьківщини», Радикальної партії, а також «свободівці» й окремі позафракційні народні депутати заявили про початок безстрокового блокування роботи Верховної Ради з вимогою поставити на голосування законопроекти, спрямовані на боротьбу з «тарифним геноцидом».

Окрім того, вони вимагали від ВРУ створити Тимчасову слідчу комісію щодо офшорних рахунків президента Петра Порошенка та його найближчого оточення.

7 липня фракції «Блоку Порошенко» і «Народного фронту» розблокували трибуну. У відповідь Радикальна партія та «Батьківщина» оголосили сидячий страйк.

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко також заявила про створення об’єднаної опозиції».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ