Інгульський міст у Миколаєві після укладання нового асфальту не змогли розвести для проходження ракетного катера «Прилуки» і корабля морської охорони «Григорій Куроп’ятников». Про це повідомляють Никвести.

За попередньою оцінкою, причиною стало перевантаження асфальтного покриття або пошкодження механізму під час ремонту. Комунальні працівники та перехожі намагалися розігріти місце стику двох частин моста і зняти з нього асфальт ломами і лопатами.

Через годину після початку спроб розвести міст автомобільний рух знову відкрили, а ще за деякий час військові кораблі розвернулися і пішли геть.

Зауважимо, що ремонтувати в Україні дороги можуть по-різному, головне підходити до цього з креативом. Так, працівники Закарпатського автодору латали дороги землею, яку викопували тут-таки поруч у лісі. Про це 7 березня 2015 року повідомляло Мукачево.net, журналісти якого зняли «шокуючі кадри так званого ямкового ремонту» на Виноградівщині, поблизу селища Вилок. При цьому у виданні наголошували, що до Європейського Союзу (Угорщини) буквально «рукою подати» – менше 10 км.

Закарпатські дорожники раніше вже ремонтували дороги у дощ та мокрий сніг і списували поганий стан доріг на аномальні зими. Зокрема, так ремонтували нещодавно відрізок міжнародної траси Київ – Чоп. Ями повністю засипали щебенем, а зверху клали тонесенький шар асфальту. Робітники латали ями, незважаючи на те, що в них ще є вода. Сама дорога теж була мокрою, а на голову працівникам падав мокрий сніг.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ