забруднене повітря
Забруднення повітря в Києві перевищило норми вчетверо

Концентрація забруднювальних речовин у повітрі в окремих районах Києва перевищує гранично допустиму норму в 4 рази. Про це 11 червня повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації, посилаючись на дані Головного управління Державної санітарно-епідемічної служби в Києві.

«У зв’язку із пожежами на торф’яних полях у місті Ірпінь та селі Биківня Київської області у столиці виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднювальних речовин в 1,12-4,0 рази. Зокрема, на 9 точках контролю з 25 зафіксовано перевищення показників вмісту сірчистого ангідриду, діоксиду азоту, оксиду вуглецю та формальдегіду», – йдеться в повідомленні.

Наразі у Києві тривають заходи зі зниження концентрації шкідливих речовин в атмосфері. Детально ознайомитися з показниками на кожній з 25 точок забору можна на інтерактивній карті моніторингу атмосферного повітря Головного управління Держсанепідслужби у Києві.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 червня у Вишгородському та Іванківському районах, а також біля м. Ірпінь (Київська область) виникли осередки загоряння торфовищ. Водночас у місті Бровари на Київщині горів склад із пінопластом та мінватою. На нафтобазі «БРСМ-Нафта» біля Василькова також триває пожежа.

Тим часом фахівці дали поради містянам у зв’язку з пожежами. Зокрема, мешканцям столиці та області рекомендують збільшити вживання рідини, обмежити фізичні навантаження та перебування на вулиці.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ