пікет проти будівництва ТРЦ біля метро «Героїв Дніпра»
Мешканці району зібралися біля метро «Героїв Дніпра» на пікет проти будівництва ТРЦ

Представники столичної влади, ініціативна група мешканців та замовник будівництва досягли порозуміння щодо будівництва торговельно-розважального комплексу над станцією метро «Героїв Дніпра» в Києві. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Підписано відповідний протокол спільної наради у голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака», – зазначається в повідомленні.

123Згідно з протоколом, замовник будівництва ТОВ «Єлікон Лтд» до 15 вересня повинен звернутись до ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» для проведення експертизи бурових і будівельних робіт поруч зі станцією метро «Героїв Дніпра».

Також до 15 вересня замовник повинен вивісити інформаційний стенд для мешканців району та пасажирів метро із зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції та термінів їхнього закінчення.

До 20 вересня ТОВ «Єлікон Лтд» має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи.

А також замовник будівництва повинен провести 29 вересня громадське обговорення.

Як відомо, у липні у «колі» на виході з метро «Героїв Дніпра» розпочали будівництво трирівневого торгово-розважального центру.

Земельну ділянку, на якій ведеться будівництво, передали в оренду приватній фірмі «ударівця» Валерія Іщенка «Єлікон ЛТД».

Мешканці скаржаться, що роботи проводяться навіть уночі та не дають їм нормально відпочити.

Згідно з проектом, ТРЦ буде трирівневим і матиме площу 10 тис. кв. м. 

c60ccb8-dnipra28 вересня у метро повідомили, що на станції «Героїв Дніпра», над якою будують ТРЦ «Oasis Kyiv» пошкоджено склепіння. 

Увечері 12 вересня біля станції метро мешканці району зібралися на пікет проти будівництва комплексу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ