Яресько
Держбюджет за 8 місяців перевиконано на 24,6 млрд гривень, – Яресько

Дохідну частину загального фонду державного бюджету України за підсумками 8 місяців цього року перевиконано на 24,6 млрд. грн., про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько на засіданні Ради фінансової стабільності, передає УНІАН.

«Завдяки активним діям уряду та Національного банку на сьогодні ми змогли посилити фінансову спроможність нашої країни. Зокрема, ми маємо позитивні тенденції у виконанні державного бюджету. За підсумками 8 місяців цього року доходну частину загального фонду державного бюджету перевиконано на 24,6 млрд. грн.», – сказала Яресько.

За її словами, це є результатом децентралізації та застосування податкової політики.

У свою чергу, прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що державний бюджет України має в своєму розпорядженні необхідні ресурси для виконання внутрішніх зобов`язань та фінансування витрат на оборону та підвищення соціальних стандартів, проте при цьому необхідно пам`ятати про зовнішні виклики, зокрема, в Азії та країнах СНД. «Щодо доходів держбюджету – вони є, але саме завдяки накопиченим коштам на Єдиному казначейському рахунку ми зможемо до кінця року профінансувати національну безпеку, армію та соціальні стандарти», – сказав Яценюк. Тепер, на його думку, ключовими завданнями уряду є збереження помірного рівня інфляції та забезпечення валютно-курсової стабільності, стабільності у фінансовому й банківському секторах.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, уряд України пропонує запровадити єдині базові ставки в ключових податках, зокрема ПДВ, єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток. За словами голові Кабміну Яценюка, на даному етапі пропонується «встановити єдину ставку для чотирьох базових податків у розмірі 20%».

Читайте: Росія не дочекається дефолту України, – Порошенко

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ