переїдання, ожиріння
Великі порції їжі сприяють переїданню

Нове дослідження вчених Кембріджського університету допомогло знайти найефективніший спосіб боротьби із зайвою вагою, який допоможе зупинити епідемію ожиріння. Вивчивши результати 61 дослідження, фахівці довели, що великі порції їжі, а також великі тарілки сприяють переїданню, набору зайвої ваги та розвитку ожиріння, пише Independent.

Навіть ті люди, які стежать за своїм харчуванням і контролюють кількість їжі, схильні переїдати тоді, коли їм пропонують великі порції на великих тарілках. Науковці зазначили, що розв’зати проблему переїдання вдасться, якщо в ресторанах і кафе, в супермаркетах і домівках з’являться зменшені порції їжі та напоїв.

Додамо, міжнародний колектив медиків розподілив нації Європи за ознакою повноти. Проаналізували дані 250 тисяч осіб, а також 17,5 тисяч споріднених пар із 14 країн Європи. Тож, найвищими і найстрункішими виявилися жителі скандинавських країн Норвегії, Швеції і Данії. Найогряднішими та низькорослими визнали іспанців, італійців, португальці та греків. Французи і британці на середніх позиціях.

Читайте: Редагування ДНК врятує людство від епідемії ожиріння

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ