1
У Китаї військових змусили тренуватися голими по пояс у мороз

Китайських військових змушують тренуватися в сильний мороз. За мінусової температури солдати на кордоні з Росією вправлялися по пояс голими, заразом натираючи себе снігом. Навчання в суворих погодних умовах також пройшли в Синьцзян-Уйгурському автономному районі КНР, де вояків хоча б не стали роздягати, повідомляє Chinanews.com.

2Солдати прикордонних військ тренувалися 15 грудня в провінції Хейлунцзян у північно-східній частині Китаю, в окрузі Хейхе, Навчання пройшли за температури -26 градусів за Цельсієм. На знімках, зроблених під час тренування, солдати з голим торсом стрибають в замети обличчям і завзято натирають свої тіла снігом на морозі. Місто Хейхе лежить на березі Амура – навпроти російського Благовєщенська. Температура в цих місцях взимку може сягати -50 градусів за Цельсієм.

3Навчання Народно-визвольної армії Китаю (People’s Liberation Army, PLA) також пройшли напередодні в Синьцзян-Уйгурському автономному районі на північному заході КНР. Солдати також вдосконалювали свої бойові навички в несприятливих погодних умовах. Правда, цього разу військові були одягнені. Для вправ під час навчань використовувалися колоди та шини.

4Нагадаємо, наприкінці листопада Мережею розлетілися фотографії з попередніх навчань в окрузі Хейхе. Тоді журналісти порівняли військовослужбовців у вкритому памороззю обмундируванні зі знаменитою «теракотовою армією», виявленою під час розкопок у Сіані в минулому столітті.

  • китайцы-всегда готовились в морозы–цель у них одна Сибирь и Дал.Восток..Путин готов только в песках..Бежать ему только в Пекин..Но т.н.россияне очумелые от фюрера ЭТО не поймут..