Легендарний музикант Джон Леннон
Легендарний музикант Джон Леннон

Гітара «Gibson», котра належала легендарному музиканту Джону Леннону, буде продана на аукціоні в Беверлі Хіллз. Є ймовірність, що вона поб’є ціновий рекорд в 965 тисяч доларів, раніше встановлений електрогітарою Боба Ділана, розповідає lenta.ru.

Акустична гітара «J-160E Gibson» була куплена Ленноном у Ліверпулі. У 1963 році під час новорічного шоу Бітлз у лондонському парку Фінсбері вона пропала й була знайдена лише через 50 років. Інструмент був придбаний у Америці Джоном Маккау в магазині вживаних товарів, автентичність гітари була підтверджена шляхом звірення її серійного номера, деревини та подряпин.

Аукціон відбудеться 6 листопада 2015 року. Організатором виступить аукціонний дім «Julien’s». Його власник Даррен Жюльєн розповів, що вважає гітару Леннона «однією з найбільших знахідок в історії музики». За його словами, речі, пов’язані з солістом Бітлз, з’являються на торгах нечасто, оскільки люди прагнуть зберігати їх у себе.

Це не перший аукціон, на якому планують продати раритетні музичні інструменти «бітлів». У травні 2013 року гітара, на якій грали Джон Леннон і Пол Маккартні, пішла з молотка за 408 тисяч доларів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ