Цвинтар на кордоні з Україною
Цвинтар на кордоні з Україною

РФ облаштовує цвинтарі у прикордонній смузі з територією України. Тут ховають російських військових, яких, за офіційною версією Кремля, ніколи не було на території Донбасу, охопленого війною.

Фото на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала Віра Савченко, сестра української льотчиці, політв’язня Надії Савченко, яку незаконно утримують і судять в Росії.

2

31Як відомо, Верховний суд РФ підтвердив законність указу Президента Росії Владіміра Путіна про засекречування втрат російської армії «в мирний час». У свою чергу, спостерігачі ОБСЄ неодноразово фіксували, як мініавтобуси з написом «Вантаж 200» на лобовому склі перетинали кордон між Україною та Росією.

6

759Попри те, що Кремль приховує свою пряму участь у війні на Донбасі та називає російських вояків на Сході України «добровольцями» та «відпускниками», час від часу з’являються дані про втрати РФ у результаті неоголошеної війни. Зокрема, у доповіді «Путін. Війна», підготовленій Борісом Нємцовим і опублікованій вже після його смерті, сказано, що тільки за дві хвилі масової загибелі російських солдатів на Донбасі – під Іловайськом та Дебальцевим – в Росію повернулося щонайменше 220 трун.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ