ДНРВатажок самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко заявив про недотримання Мінських угод українською стороною і закликав лідерів Росії, Німеччини і Франції «урезонити» київську владу, передає РБК-Україна.

За його словами, бойовики «ДНР» відвели важкі озброєння і військову техніку на встановлені відстані й неухильно дотримуються режиму припинення вогню на Донбасі.

«Звертаюся до канцлера Німеччини Меркель і Президента Франції Олланда із закликом урезонити київську владу і змусити їх нарешті дотримуватися мінських домовленостей. Також звертаюся до Президента Росії Володимира Путіна – спільно з європейськими партнерами вплинути на Україну, аби не допустити подальшого кровопролиття і порушення українською стороною досягнутих домовленостей щодо політичного врегулювання на Донбасі», –   сказано в заяві.

Нагадаємо, напередодні прес-служба Президента України повідомила про згоду президента РФ Владіміра Путіна на введення миротворців на Донбас. Пізніше в прес-службі російського лідера повідомили, що РФ «ніколи не заперечувала ідею введення миротворців, але її потрібно обговорювати з самопроголошеними «ДНР» і «ЛНР».

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ