НКРЕ схвалила тарифи компослуги, які на 75-90% вищі за теперішні
НКРЕ схвалила тарифи компослуги, які на 75-90% вищі за теперішні

Заплановане з 1 липня підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для населення не є остаточним – ціни можуть зрости ще більше, адже підприємства протягом 20 днів мають право подати пропозиції щодо їх збільшення. Про це пише ТСН.

Національна комісія, що здійснює регулювання в галузях енергетики та комунальних послуг днями схвалила тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для потреб населення, які на 75-90% вищі за теперішні. Цей процес назвали коригуванням. І все через те, що зросли ціни на газ для населення. Завдяки цьому, мовляв, підвищили мінімальні зарплати і переглянули єдиний соціальний внесок.

«Протягом 20 днів підприємства, органи місцевої влади, можуть аргументовано подати свої пропозиції та зауваження до запропонованих рівнів тарифів. Після опрацювання усіх цих зауважень, ми направимо ці тарифи на державну реєстрацію до Мін’юсту. Ми очікуємо, що ці тарифи набудуть чинності з 1 липня», – розповів голова Нацкомісії Дмитро Вовк.

Він уточнив, що ціни можуть зрости, якщо підприємства, котрі надають комунальні послуги, аргументовано пояснять таку потребу.

Наразі виявили бажання змінити тарифи тернопільські чиновники. Вони підрахували, що їх треба збільшити на 3-4%.

Нагадаємо, Кабінет міністрів з 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6,879 тис. грн за 1 тис. куб. м, для виробників теплової енергії – 6,81 тис. грн за 1 тис. куб. м (з урахуванням тарифів на транспортування і ПДВ).

Водночас, як повідомляв Інформаційний Акцент, уряд України допускає щоквартальний перегляд регульованих роздрібних цін на природний газ за наявності відповідних чинників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ