«Марш рівності» 2
На 12 червня у столиці запланований «Марш рівності»

Міського голову Віталія Кличка просять через суд заборонити проведення «Маршу рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів вірян. Про це йдеться у заяві Київської міської організації «Меморіал» імені Василя Стуса щодо захисту сімейних цінностей.

«Сім’я – це основа нашого суспільства, національної ідентичності та демократії. Натомість політичні екстремісти, лобісти інтересів легалізації гомосексуалізму прагнуть змінити нормативний статус сім’ї та на законній підставі прирівняти її до стосунків сексуальних збоченців. Цій меті слугують політичні акції екстремістів, які вони, вводячи в оману медіа та громадян, називають «марші рівності», – йдеться у заяві.

В організації вважають, що проведення гей-парадів не є необхідним елементом євроінтеграції України.

«В Європейському Союзі з двадцяти восьми держав тільки декілька легалізували в медіа та законах подібний вид екстремізму. Думка про те, що захист сімейних цінностей перешкодить євроінтеграції, є хибною. У Польщі перешкодило? В Італії? Балтійських державах? Тоді чому українська культура з її сімейними цінностями буде перешкодою?» – наголошується у повідомленні.

Також у Київській міській організації «Меморіал» імені Василя Стуса вважають, що кияни не підтримують «подібні демонстрації екстремістів».

«Адже виставляти напоказ своє сексуальне життя, яке викликає негативне ставлення і несприйняття, у культурному, освіченому і демократичному суспільстві – неприпустимо», – резюмують в організації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на сайті КМДА з’явилась петиція, в якій кияни просять столичну владу скасувати гей-парад, запланований у місті на 12 червня. Станом на 2 червня це прохання вже підтримали понад чотири тисячі осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ