Савченко
На оприлюднених записах бойовики обговорюють захоплення «жінки-снайпера», маючи на увазі Надію Савченко

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков оприлюднив перехоплення телефонних розмов ватажків луганських бойовиків, які обговорюють її затримання, передає  Українська правда.

Перший запис – це розмова лідера «ЛНР» Ігоря Плотницького та якогось Сергія, який є командиром взводу, що захопив Савченко.

В ході розмови Сергій повідомляє Плотницькому про захоплення в полон Савченко, яке відбулося о 10.46 17 червня (обстріл, в результаті якого загинули російські журналісти, відбувся об 11.40).

У розмові з російськими журналістами Валерій Болотов 17 червня о 13.05 повідомляє про взяття в полон «жінки-снайперки», маючи на увазі Савченко.

Крім того, опубліковано і розмову Болотова, імовірно, з Павлом Карповим, помічником Владіслава Суркова, в якому Савченко впізнала одного зі своїх викрадачів.

Як відомо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Надії загрожує до 25 років позбавлення волі. Її звинувачують у причетності до вбивства двох журналістів і незаконному перетині російського кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

У середині грудня суд продовжив арешт українки до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ