????????????????????????????????????
Голова Закарпатської ОДА вважає, що регіон має отримувати кошти на рівні з усіма іншими областями

Якщо уряд хоче бачити Закарпаття в складі України, то йому потрібно більше уваги приділяти регіону. Таку думку висловив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, передають Патріоти України.

Говорячи про дороги, Рівіс обурився, що сусідній Львівській області виділяється більше коштів з бюджету.

Він розповів, що Закарпатська облрада зверталась до Міністерства інфраструктури, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і Верховної Ради щодо того, щоби Закарпаття включили в експеримент, згідно з яким кошти з перевиконань надходжень від митниці йшли на розбудову доріг.

За словами Рівіса, міністерство відмовило.

«І от сакраментальна фраза заступника міністра: «Якщо ми будемо надавати Вам кошти з понадпланових показників від митниці на розбудову доріг, то бюджет України буде не виконаний». Тобто, на їхню думку, Закарпатська облрада і адміністрація недалекі в цьому питанні», – наголосив він.

Коли журналіст зазначив, що Закарпаттю потрібно більше представників у Верховній Раді для лобіювання інтересів регіону, Рівіс сказав: «Я розумію це так: якщо уряд хоче бачити Закарпаття у складі України, то вони повинні не забувати, що наш край існує».

Також він додав, що Закарпаття має отримувати «кошти на рівні з усіма регіонами України».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ