Сесійна зала парламенту
Сесійна зала парламенту

16 вересня 2015 року минув рік, відколи депутати ухвалили «Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Нині депутати 8-го скликання намагаються змінити Конституцію, аби ухвалений тоді закон почав працювати. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат Михайло Головко.

«Рік тому, 16 вересня 2014 року, в сесійній залі відбулась ганебна подія, тоді до зали не допустили пресу, не було прямої трансляції засідання, було вимкнено табло, а депутати проголосували за «Особливий порядок формування органів місцевого самоврядування на Донбасі». Цим вчинком українські народні обранці фактично здали регіон Путіну»,повідомив Михайло Головко.

Тоді Олександр Турчинов поставив це питання на голосування, а у залі знайшлось 277 депутатів, які підтримали цей законопроект. На думку представника «Свободи», нині парламентська більшість намагається змінити Основний Закон, аби підвести його під ухвалений торік «Закон про особливий порядок формування органів місцевого самоврядування на Донбасі», і саме це спричинює напругу в суспільстві, а події біля парламенту 31 серпня цього року є тому доказом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ