Париж мітинг
Поліція застосувала сльозогінний газ

У ніч на 16 квітня у Парижі поліція затримала 22 учасників мітингу проти нового закону про працю. У протестах ввечері в п’ятницю взяло участь приблизно 3 тисяч осіб, передає Європейська правда.

Правоохоронці зазначили, що мітинг проходив мирно, проте близько першої ночі група зі 100 агресивних осіб почала влаштовувати акти вандалізму, підпалювати баки для сміття та кидати в поліцейських пляшки.

Париж протестиЗважаючи на таку ситуацію, поліція змушена була відтіснити демонстрантів з площі Республіки та застосувала сльозогінний газ.

Четверо жандармів та поліцейських отримали легкі поранення внаслідок заворушень.

Париж протестиДодамо, що 151 поліцейський у Франції отримав поранення протягом останніх тижнів під час демонстрацій проти нового закону про працю.

Нагадаємо, передбачене реформування законодавства дасть змогу скасувати частину захисту, якою користуються працівники у питаннях звільнення, з метою заохочення підприємців наймати більше людей.

Реформа також передбачає, що компанії отримають більше повноважень щодо скорочення робочого часу та, відповідно, зменшення зарплати.

Париж протестиКрім того, документ дозволяє найманим особам працювати більше – ніж нинішній робочий тиждень, що не перевищує 35 годин.

Читайте: Путін прирівняв автопробіги до мітингів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ