Французьким спецслужбам дозволили застосовувати усі наявні та можливі технічні засоби стеження за громадянамиНижня палата парламенту Франції ухвалила проект закону «Про розвідку», який посилив діяльність спецслужб і у т.ч. тотальне стеження за громадянами. Про це повідомляє Укрінформ.

Положення нового закону дозволить французьким спецслужбам застосовувати усі наявні та можливі технічні засоби стеження за громадянами. Положення закону передбачають спрощену схему отримання представниками спецслужб дозволу на стеження. Основним нововведенням законопроекту є те, що спецслужби зможуть проникати у житлові приміщення й стежити за потенційними терористами за допомогою лише адміністративних дозволів, оминаючи судову систему.

Французькі спецслужби також отримали право на використання усього спектру інструментів: сканерів, скремблерів, шпигунських програм та пристроїв типу IMSI Catcher тощо. Положення закону також визначають спеціалізовані методики збору розвідданих: перехоплення SMS-повідомлень, доступ до змісту електронної кореспонденції, телефонних розмов, аудіо та відеофіксація, використання спеціального програмного обладнання тощо.

Контент, що стосується приватного життя особи і не зачіпає безпеки держави, не зберігатиметься. Дозвіл на тотальне стеження отримуватимуть лише спеціально уповноважені агенти спецслужб.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ