кіт
Кіт чекає на частування

Коти в Росії вже незабаром матимуть більше прав, аніж представники сексуальних меншин, принаймні так вже жартують у соцмережах. Вусані зможуть подякувати депутатам за переймання раціоном та вчасністю годування, передає канал 24.

Зокрема, депутат Держдуми від КПРФ Олег Лєбєдєв направив законопроект, згідно з яким штрафуватимуть власників котів, якщо ті своїм улюбленцям не даватимуть їсти.

Котячу ніжність депутата Лєбєдєва, до речі оцінили і соцмережі. Користувачі вигадують своєрідні перевірки котів на те, чи годували їх.

У профільному комітеті Держдуми пропонували законодавчо оформити передачу регіонам повноважень щодо регулювання питання про утримання тварин у міських квартирах. Цьому передувала історія, яка сталася у Москві. Органи соцопіки забрали від матері двох малолітніх хлопчиків. У квартирі жінки знаходилося більше 20 кішок, страшенно смерділо, на підлозі були численні котячі екскременти, шпалери були обірвані. Зазначається, що мати малюків погодилася, що 20 кішок занадто багато і була готова передати їх у хороші руки, аби повернути дітей.

Читайте: У США живе кіт-довгожитель, дієта якого складається з мишей і сиру «Чеддер»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ