літак
Через «закрите» небо Україна втратить до 30 мільйонів євро

Втрати «Украероруху» від закриття транзиту для російських авіакомпаній через український авіапростір оцінюються у межах 25-30 млн. євро на рік. Про це сказав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє Укрінформ.

«Втрати українського аероруху оцінюються у районі 25-30 млн. (євро) на рік. Інших втрат не повинно бути», – зазначив міністр. При цьому, на думку Пивоварського, російська сторона потенційно втратить більше, оскільки їм доведеться змінювати fly-плани, сполучення в аеропортах. «Але питання не в економічних втратах», – наголосив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 00:00 26 листопада Україна через можливі провокації повністю закрила авіаційний простір для російських літаків.

Нагадаємо, раніше уряд заборонив польоти в Україну російським авіакомпаніям, які літали в окупований Крим. Крім того, через авіапростір України був заборонений транзит російських військових вантажів та вантажів подвійного призначення. У відповідь РФ заборонила польоти п’яти українським компаніям. Заборону на транзитні польоти для пасажирських авіакомпаній з України Росія запровадила ще минулого року і вона досі діє.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ