РСЗВ «Град»
Бойовики з «Градів» обстріляли Троїцьке

Режим тиші так і не запанував на Донбасі. Бойовики, попри домовленість про припинення вогню, застосували «гради» проти українських військових у Троїцькому, повідомляє прес-центр АТО.

«За останньою інформацією, на Луганщині бойовики вдарили з РСЗВ «Град», ймовірно, переносної версії, в бік наших позицій в районі Троїцького та Богуславського»,  – йдеться в повідомленні.

У прес-центрі наголосили, що бойовики продовжують грубо порушувати останні домовленості про режим «повної тиші» у зоні проведення АТО. З початку доби, 23 грудня, вони вже сім разів відкривали вогонь в бік позицій українських військ. Окрім двох випадків застосування бойовиками зброї, які були зафіксовані одразу після опівночі, вони ще 5 разів намагались спровокувати наших воїнів на відкриття вогню у відповідь.

Станом на 9.00 годину з 7.00 ранку терористи тричі відкривали вогонь. Зокрема, з протитанкових ракетних комплексів в бік наших позицій у Гранітному, що на Маріупольському напрямку, зі стрілецької зброї – в районі Майорська, що біля Горлівки. Також по наших воїнах в районі Опитного вів вогонь снайпер загарбників.

В свою чергу, підрозділи сил АТО суворо дотримуються досягнутих 22 грудня у Мінську домовленостей про незастосування зброї.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, тристороння контактна група домовилася про припинення вогню, починаючи з 00.00 в ніч з 22 на 23 грудня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ