Шокін
Віктор Шокін

«Теоретично замах на Генпрокурора Віктора Шокіна міг бути спланований для того, аби змістити інформаційні акценти в суспільстві. Влада бачить, що в ситуації з Геннадієм Корбаном вони багато в чому програють в інформаційній війні. Тому й намагаються розіграти ситуацію з обстрілом ГПУ, щоби перетягнути на свою сторону інформаційні потоки». Таку думку, коментуючи кореспондентові видання Інформаційний Акцент ситуацію з обстрілом ГПУ та замахом на Генпрокурора, висловив політолог, директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

На думку експерта, якби перед снайпером була мета прибрати Шокіна, то постріл, імовірно, був би в іншому місці: «Коли ставиться завдання дійсно поцілити – не факт, що стріляли би в закрите приміщення, де броньовані вікна. Ставили би завдання (стріляти – ред.) в іншому місці, тим більше, він був і на прес-конференції, і на вулиці. Він ж не проводить весь день у кабінеті».

Політолог переконаний, що цей постріл мав стати основою для росту підтримки Генпрокурора серед громадськості, проте так не сталося: «Немає в суспільстві резонансу з того, щоб був замах. Люди не перекинулися на бік Генпрокурора. Навпаки, цю ситуацію суспільство споглядає осторонь. І це насправді виглядає збоку швидше як серіал, який відбувається в режимі онлайн».

Попри це, Давидюк вважає, що повністю виключати версію про замах теж не варто: «Це може бути попередження конкурентів, це може бути попередження від тих, кого в ГПУ тепер переслідують. Гадаю, таку вірогідність теж треба залишати».

Нагадаємо, ввечері 2 листопада невідомі обстріляли кабінет Генпрокурора Віктора Шокіна.

Людмила Гаврилюк для видання Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ