внутрішні біометричні паспорти українців
Внутрішній біометричний паспорт

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував початок переходу з внутрішніх паспортів на ID-картки з наступного року. Про це він заявив сьогодні, 10 липня, на засіданні колегії МВС, передає Українська правда.

Яценюк нагадав, що згідно з вимогами ЄС у питанні становлення безвізового режиму понад 20 прикордонних пунктів пропуску Україна має підключити до баз Інтерполу вже до вересня поточного року. «Це реформа безвізового режиму і ми повинні зробити все, щоби ніхто не показав пальцем на Україну через невиконання якихось технічних моментів», – додав Яценюк.

У свою чергу, президент Петро Порошенко, який також був присутній на колегії, нагадав, що «левова частка усіх цих заходів має бути зроблена до вересня», коли в Україну приїде спостережна місія ЄС з питань безвізового режиму.

Нагадаємо, 22 травня на саміті «Східного партнерства» в Ризі було ухвалено декларацію, у якій йдеться, що до кінця цього року Єврокомісія має підготувати звіт про виконання Україною критеріїв, необхідних для запровадження безвізового режиму. Два ключових питання у впровадженні безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом – це біометричні паспорти і захищені кордони.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2016 році українцям почнуть видавати нові внутрішні паспорти.

Читайте: Шенгенські візи видаватимуть за новими правилами

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ