Сам Ходорковський балотуватись не планує
Сам Ходорковський балотуватись не планує

Екс-олігарх Міхаіл Ходорковський запустив проект «Замість Путіна». Він має на меті пошук суперника для нинішнього президента Росії на виборах у 2018 році. Про це він написав у Facebook.

12 вересня запрацював спеціальний сайт, на якому визначать список кандидатів.

«Всі охочі зможуть проголосувати за когось з них, а на фінальному етапі журі з урахуванням підсумків голосування обере майбутнього кандидата в президенти», – йдеться в повідомленні.

«Ходорковський у разі необхідності надасть підтримку обраному кандидату – юридичну, інформаційну, а також допомогу з організацією штабу і збором підписів», – повідомляє агентство «РБК».

Поки що в списку містяться 14 осіб. З-поміж вже запропонованих кандидатів – мер Єкатеринбурга Євгєній Ройзман, Григорій Явлінський, Міхаіл Касьянов, донька Боріса Єльцина Тетяна Юмашева, віце-президент Transparency International Єлєна Панфілова.

У Twitter «Відкритих виборів» з посиланням на Ходорковського повідомляється, що сам він не планує балотуватися.

sny-mok-e-krana-2016-09-12-v-19-34-56

Як відомо, третій президентський термін Владіміра Путіна добігає кінця 2018 року. Раніше він не давав чіткої відповіді з приводу своєї участі в чергових виборах, однак і не відкидав такої можливості. При цьому він обіцяв, що «довічно» залишатися на посаді президента Росії не збирається.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ