Тягнибок
Керівник партії «Свобода» Олег Тягнибок

Апарат Верховної Ради України не володіє інформацією про кількісний та якісний склад парламентської коаліції. Керівник партії «Свобода» Олег Тягнибок у своєму блозі на Українській правді зазначив, що, як виявилося, унікальним розпорядником цієї інформації є… керівництво Коаліції депутатських фракцій.

«Усім керівникам так званих демократичних парламентських партій та фракцій потрібно стати державниками, відкласти хоча би на другий план свої амбіції, змагання за рейтинги, торги за посади. Політична криза страшна не розвалом імпотентної коаліції, вона страшна загрозою реваншу. Бо кожен день перебування Яценюка на посаді прем’єра – це одна десята відсотка до рейтингу «Опоблоку», – написав очільник націоналістів.

Тягнибок наголошує, що потрібно негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради і дати чітку відповідь, чи існує в парламенті коаліція: «Це не просто вимога народу – це ваш перед ним обов’язок».

«Олігархи вчиняють не просто урядовий, а конституційний переворот в країні. Саме вони голосами своїх кишенькових депутатів зберегли посаду для свого ставленика Яценюка, а зараз, будь-що хочуть втримати цей уряд на плаву. Завдання, яке ставлять олігархи-акціонери ЗАТ «Коаліція» своїм маріонеткам в уряді й парламенті: «розпиляти» між собою рештки прибуткових та стратегічних державних підприємств під виглядом приватизації».

Головний свободівець «підкреслив», що настав час обирати, за яким сценарієм виходити з кризи – створювати нову коаліцію чи йти на перевибори.

Читайте: Рада дозволила чиновникам брехати в деклараціях про доходи

БЕЗ КОМЕНТАРІВ