У місті – катастрофічний дефіцит води
У місті – катастрофічний дефіцит води

У Керчі – дефіцит ресурсів у Новомиколаївському водосховищі, що забезпечує місто водою. Про це заявив російський ставленик, так званий перший заступник міністра ЖКГ Руслан Шаров, повідомляє АН Керч.

«Якщо водосховище буде заповнено менш ніж на 6 мільйонів кубометрів, це призведе до катастрофічних наслідків. Той «мутняк», що буде в водосховищі, піде у місто. Тому прохання прискорити закачування водосховища, бо в цьому плані є проблема», – зазначив голова окупаційної адміністрації Керчі Михаіл Севастьянов.

За словами директора держпідприємства «Вода Криму» Анзора Борлакова, зараз у водосховищі залишилося 6,3 млн. кубометрів води. Її вистачить на 20 днів.

Як з’ясувалося під час засідання, теплові мережі в Керчі досі не заповнені водою, що ставить під загрозу підготовку до опалювального сезону.

Нагадаємо, у квітні так званий віце-спікер Держради РК Константін Бахарєв заявив, що незалежним у плані водопостачання окупований Крим стане не раніше 2020 року.

Як відомо, вода, яка надходить із материкової частини України, забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді. Постачання здійснювали через Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Ця вода використовувалася для поливу сільгоспугідь.

Після анексії Криму Росією в лютому-березні 2014 року подачу води каналом припинили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ