Металургійне підприємство «Запоріжсталь»
Металургійне підприємство «Запоріжсталь» відключили від подачі електроенергії

Металургійне підприємство «Запоріжсталь», що входить до групи «Метінвест», відключили від подачі електроенергії через борги. Про це йдеться на сайті компанії.

Згідно з інформацією, сьогодні, 29 травня, комбінат отримав офіційне повідомлення від державного підприємства «Запоріжжяобленерго» про відключення подачі електроенергії через заборгованість.

У керівництві компанії, у свою чергу, заявили, що 22 травня цього року «Запоріжсталь» незаконно відключили від автоматичного відшкодування ПДВ. Через що, за даними підприємства,  загальний борг держави перед комбінатом складає близько 650 млн гривень. Сама ж заборгованість комбінату за постачання електроенергії перед компанією «Запоріжжяобленерго», згідно з інформацією сайту, становить близько 98 млн гривень.

Генеральний директор підприємства «Запоріжсталь» Ростислав Шурма наголосив, що відключення від електроенергії металургійного комбінату призведе до екологічної та техногенної катастроф. Він вважає, що зупинка підприємства завдасть величезного економічного й соціального удару по Запорізькій області.

«Відключення від електроенергії металургійного гіганта призведе до екологічної та техногенної катастроф. Різке відключення систем газо- і водоочисток, агрегатів з величезною кількістю рідкого металу, судин і котлів високого тиску загрожує масштабними технологічними аваріями, які загрожують життю та здоров’ю людей», – ідеться в повідомленні на сайті підприємства «Запоріжсталь».

Інформаційний Акцент

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ