smittya
Зі Львова пропонували вивозити додатково 1 тисячу тонн, що менше 1% від загального допустимого об’єму відходів

Поки Львів потопає у сміттєвих завалах, міська влада шукає варіанти, на чиї плечі скинути проблему утилізації побутових відходів. Однак учергове отримує відмову. 

У Запоріжжі не підтримали рішення про надання допомоги Львову. За рішення проголосували всього 10 із 58 зареєстрованих в залі депутатів, повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з інформацією, полігон у Запоріжжі може приймати до 200 тисяч тонн твердих побутових відходів на рік.

Зі Львова пропонували вивозити додатково 1 тисячу тонн, що менше 1% від загального допустимого об’єму відходів.

«Згідно з чинними тарифами, захоронення ТПВ коштує близько 60 гривень за тонну. Запропонований об’єм – 1000 тонн ТПВ – принесе у дохідну частину бюджету міста близько 60 тисяч гривень. Екологічна небезпека при збільшенні об’єму ТПВ на 1000 тонн не виникне», – йшлося у пояснювальній записці до проекту, який виносили на голосування.

Читайте: За парканом львівського дитсадка – завали сміття

Нагадаємо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє загинули, зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву порушено кримінальну справу.

13 вересня стало відомо, що Миколаїв припинив приймати сміття зі Львова. Фури з миколаївського полігону повертаються до міста Лева.

19 вересня місто Дніпро також розірвало угоду зі Львовом щодо утилізації твердих побутових відходів.  А Київ припинив приймати сміття з Львова ще на початку серпня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ