Пенсійний вік у Білорусі зросте: для жінок – 58 років, для чоловіків – 63
Пенсійний вік у Білорусі зросте: для жінок – 58 років, для чоловіків – 63

Пенсійний вік у Республіці Білорусь планують підвищити на три роки – до 58 років для жінок і до 63 – для чоловіків. Про це повідомила заступник прем’єр-міністра країни Наталія Кочанова, передає телеканал «Бєларусь 1».

«Ухвалено рішення, що буде ухвалений правовий акт про підвищення пенсійного віку: для жінок – 58 років, для чоловіків – 63. Це найбільш прийнятний і м’який варіант», – вважає Кочанова.

Відповідний нормативний акт буде підписано найближчим часом.

Також заступник прем’єра Білорусі розповіла, що альтернативним варіантом підвищення пенсійного віку могло би стати зниження розмірів пенсії, але вона і так недостатньо висока, тому знизити її неможливо.

Раніше в Білорусі оголосили про бажання отримати від Міжнародного валютного фонду позику на суму 3 мільярди доларів в обмін на деякі економічні реформи.

Як сказав президент Алєксандр Лукашенко, в переговорах про такий кредит з представниками МВФ він дав знати, що його країна відкрита для низки реформ. За його словами, він не сказав «ні» на жодну з вимог – ні щодо тарифів, ні щодо підвищення пенсійного віку, ні щодо зарплат.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ