Джеб Буш
Кандидат у президенти від Республіканської партії Джеб Буш

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Джеб Буш заявив, що якщо б у нього була можливість повернутися в минуле, то він убив би Адольфа Гітлера, коли той був ще дитиною, повідомляє The Huffington Post. Про це Джеб Буш заявив журналістам дорогою в Нью-Гемпшир на зустріч з виборцями минулого тижня.

Інтерес до Гітлера виник через опитування, яке провела газета The New York Times. Багато респондентів (42%) тоді заявили, що вони дійсно готові були б убити Гітлера в дитинстві. Це запитання надіслали Джебу Бушу електронною поштою, проте він на нього не відповів. Дорогою в Нью-Гемпшир журналісти, які супроводжували кандидата, знову порушили цю тему. «Так, я б зробив це!», – вигукнув Буш. «Потрібно брати ініціативу в свої руки!» – додав він.

Кандидат визнав, що вбивство майбутнього лідера нацистів в теорії могло б змінити майбутнє людства і привести до неймовірних і, можливо, небезпечних наслідків. Проте він додав, що все одно зробив би це, навіть якщо б маленький Гітлер був дуже милою дитиною. Його відповідь викликала бурхливу реакцію користувачів. «Спасибі, Джеб. Але мене насправді більше турбує, що маленький Гітлер зможе попасти в майбутнє і вб’є нас», – написав один із коментаторів. «Джеб подорожує у часі. Вбиває маленького Гітлера. Друга світова війна відвернена. Барбара ніколи не закохується в військового пілота Джорджа Буша. Джеб ніколи не народжується», – пофантазував ще один користувач.

Це не перше екстравагантна заява, яку Джеб Буш робить на передвиборних дебатах. Так, у вересні він зізнався, що в молодості курив марихуану, а нещодавно похвалився своїми успіхами у фентезі-футболі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, серед кандидатів на посаду Президента США популярна войовнича риторика. Зокрема, претендент на посаду від Республіканської партії, екс-голова компанії «Hewlett Packard» Карлі Фіоріна заявила, що з президентом Росії Владіміром Путіним «занадто багато розмовляли», та закликала до активних дій. Серед демократів фаворитом залишається екс-держсекретар США Гілларі Клінтон, яка так само як Фіоріна, декларує, що є прихильником жорсткого політичного стилю в спілкуванні з Путіним. У свою чергу, Трамп обіцяє налагодити стосунки  з Путіним.

Як відомо, найближчі чергові вибори американського президента відбудуться 8 листопада 2016 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ