1
У дверей «УАЗ-Патріот» автоматичне блокування. Для того щоб їх відчинити, необхідно завести автомобіль

Під час огляду президентом Росії Владіміром Путіним нової техніки для Збройних сил РФ у Сочі у позашляховика «УАЗ-Патріот» відвалилася дверна ручка, повідомляє life.ru.

Путін проводив огляд нових автомобілів Ульяновського заводу, які можуть використовуватися як платформа для великокаліберної зброї. Супроводжував президента начальник головного автобронетанкового управління Міноборони РФ Алєксандр Шевченко.

Як видно на відео, що з’явилося в Інтернеті, Путін і Шевченко підійшли до автомобіля «Патріот», але президент не зміг відчинити передні двері. Путін кілька разів смикнув їх на себе, але вони не піддавалися.

На допомогу президенту прийшов генерал Шевченко: рвонувши ручку дверцят, він відірвав її. Закинувши ручку в салон, військовий ще кілька секунд намагався відчинити двері зсередини, просунувши руку через вікно, але безуспішно.

«Молодець!» – прокоментував президент РФ, звертаючись до генерала Шевченка.

Зрештою для Путіна відчинили задні двері автомобіля.

Фахівці виправдалися тим, що у дверей «УАЗ-Патріот» автоматичне блокування. Для того, щоб їх відчинити, необхідно завести автомобіль. У знеструмленій машині зробити цього не можна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ