АТО
Полторак анонсував підвищення зарплат солдатам

Заробітні плати українських військових мають зрости. Принаймні таке обіцяє глава Міноборони Степан Полторак. Водночас незрозуміло, про яке саме підвищення йдеться, передає Українська правда.

«Ми зараз розуміємо загальну суму, яку ми отримаємо (з бюджету, – ред.) Зараз ми порахуємо і повідомимо», – заявив Полторак та відмовився називати точні цифри, але пообіцяв, що «підвищення відбудеться в рази».

Міністр оборони уточнив, що зарплати зростуть в особового складу. Зараз така категорія військових отримує 2341 гривню, в зоні проведення АТО – 5,6-5,7 тисячі гривень. «Це неприпустимо. Ми розраховуємо, що коли ми збільшимо рівень грошового забезпечення, ми збільшимо кількість людей із бойовим досвідом, які уже воювали», – сказав глава Міноборони.

Також він виступив за зміну у нарахуванні надбавок і премій у зоні АТО. «Неприпустимо, що солдат у районі Дебальцевого, Мар’їнки, Пісків отримує таку саму набавку, як і солдат чи офіцер в Слов’янську. Це треба міняти», – заявив міністр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, парламентарі виділили собі додаткові 210 мільйонів гривень у бюджеті-2016 для підвищення депутатських зарплат.

Нагадаємо, Верховна Рада 25 грудня о 4-й ранку ухвалила закон про державний бюджет на 2016 рік (№3000) із дефіцитом 3,7% ВВП. Увечері 24 грудня Рада ухвалила новий Податковий кодекс і низку «бюджетних» законів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ