Кабмін зняв обмеження на максимальний розмір зарплат силовиків та військовослужбовців
Кабмін зняв обмеження на максимальний розмір зарплат силовиків та військовослужбовців

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення не обмежувати максимального розміру грошового забезпечення силовиків та військовослужбовців із 1 січня 2016 року. Відповідну постанову Кабміну від 4 лютого 2016 року оприлюднено на офіційному сайті уряду.

Ухвалений документ передбачає зняття обмеження на максимальний розмір грошового забезпечення та належного соціального захисту військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які беруть участь у заходах з проведення антитерористичних операцій, виконують завдання із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, видатки здійснюватимуться в межах асигнувань на грошове забезпечення (заробітну плату), передбачених у держбюджеті на 2016 рік для утримання Міністерства оборони та інших утворених відповідно до законодавства військових формувань.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за словами міністра фінансів України Наталії Яресько, 2016-го року зарплати солдатів у тилу зросли майже втричі, а солдатів-учасників АТО – в чотири рази.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ