Стів Гарві помилився з ім'ям переможниці на «Міс Всесвіт-2015»
Стів Гарві помилився з ім’ям переможниці на «Міс Всесвіт-2015»

Скандалом відзначилось оголошення результатів конкурсу «Міс Всесвіт-2015» в американському Лас-Веґасі. Ведучий конкурсу Стів Гарві, оголошуючи ім’я переможниці, спочатку назвав першою красунею представницю Колумбії, 21-річну Аріадну Ґутіерре, повідомляє ABC News.

Незабаром після того, як на голову колумбійці наділи корону переможниці, ведучий повернувся і повідомив, що неправильно прочитав ім’я у виданому йому конверті. Гарві заявив, що це була його помилка, за яку він бере на себе відповідальність. Ведучий оголосив, що володаркою титулу «Міс Всесвіт-2015» стала представниця Філіппін, 26-річна Пія Алонсо Вуртсбах. За його словами, Аріадна Ґутіерре посіла друге місце.

Філіппіно-німецька модель Пія Алонсо Вуртсбах народилася в Німеччині. За деякими відомостями, її пов’язують романтичні стосунки з президентом Філіппін Беніґно Акіно III. Нагадаємо, минулого року переможницею конкурсу краси «Міс Всесвіт-2014», який пройшов у передмісті Майамі (штат Флорида), стала 22-річна Пауліна Веґа з Колумбії. Вона й вручила новій володарці прикрашену топазами і діамантами корону вартістю 300 тисяч доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ