Засновник Amazon потрапив у трійку найбагатших людей світу

Безос
Програма Amazon Prime показала значне зростання

Засновник компанії Amazon Джефф Безос став третьою найбагатшою людиною світу за версією Forbes. Такого результату вдалося досягти завдяки значним прибуткам Amazon і зростанню вартості її акцій, передає ВВС-Україна.

Безос має 18% акцій Amazon, які 28 липня подорожчали на 2%. Статки бізнесмена Forbes оцінив у 65,3 млрд доларів.

Згідно з цими підрахунками, Безоса випереджають лише засновник Microsoft Білл Ґейтс із 78 млрд дол. та власник Zara Амансіо Ортеґа із 73,1 млрд.

Доходи Amazon перевищили очікування аналітиків, коли у другому кварталі виросли на 31% порівняно з минулим роком. Прибутки склали 857 млн дол. порівняно з 92 млн у 2015 році.

Раніше Amazon мала репутацію компанії, яка оголошує про невеликі прибутки або їхню відсутність, але минулого року ця ситуація змінилася. Від лютого акції фірми зросли на близько 50%.

Програма Amazon Prime, яка пропонує клієнтам додаткові сервіси, зокрема безкоштовну доставку, на основі щорічної передплати, показала значне зростання. У червні Amazon запустив її в Індії.

Компанія не повідомляє про кількість учасників Amazon Prime, але за підрахунками Consumer Intelligence Research Partners, лише у США їх близько 63 мільйонів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ