Безос
Програма Amazon Prime показала значне зростання

Засновник компанії Amazon Джефф Безос став третьою найбагатшою людиною світу за версією Forbes. Такого результату вдалося досягти завдяки значним прибуткам Amazon і зростанню вартості її акцій, передає ВВС-Україна.

Безос має 18% акцій Amazon, які 28 липня подорожчали на 2%. Статки бізнесмена Forbes оцінив у 65,3 млрд доларів.

Згідно з цими підрахунками, Безоса випереджають лише засновник Microsoft Білл Ґейтс із 78 млрд дол. та власник Zara Амансіо Ортеґа із 73,1 млрд.

Доходи Amazon перевищили очікування аналітиків, коли у другому кварталі виросли на 31% порівняно з минулим роком. Прибутки склали 857 млн дол. порівняно з 92 млн у 2015 році.

Раніше Amazon мала репутацію компанії, яка оголошує про невеликі прибутки або їхню відсутність, але минулого року ця ситуація змінилася. Від лютого акції фірми зросли на близько 50%.

Програма Amazon Prime, яка пропонує клієнтам додаткові сервіси, зокрема безкоштовну доставку, на основі щорічної передплати, показала значне зростання. У червні Amazon запустив її в Індії.

Компанія не повідомляє про кількість учасників Amazon Prime, але за підрахунками Consumer Intelligence Research Partners, лише у США їх близько 63 мільйонів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ