Подружжя Цукерберґів пожертвувало кілька мільярдів на боротьбу з тяжкими дитячими хворобами
Подружжя Цукерберґів пожертвувало кілька мільярдів на боротьбу з тяжкими дитячими хворобами

УНІАН інформує, що засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберґ і його дружина Прісцилла Цан пожертвували 3 мільярда доларів на боротьбу проти тяжких дитячих хвороб.

Під час прес-конференції у Сан-Франциско подружжя Цукерберґів анонсувало масштабний проект, що передбачає надання 3 мільярдів доларів на боротьбу проти тяжких дитячих хвороб.

За словами Цан, яка є педіатром, мета цієї ініціативи – «працювати разом, аби лікувати, запобігати або стримувати усі хвороби наших дітей».

Також подружжя надасть 600 мільйонів доларів науковому центру в Сан-Франциско, який займається біологічними дослідженнями. Як наголосив Цукерберґ, разом із дружиною вони хочуть покращити дитяче майбутнє.

Додамо, у грудні 2015 року у Цан і Цукерберґа народилася донька, після чого вони пообіцяли віддати протягом життя 99% своїх акцій компанії на благодійність. На той час ця цифра становила приблизно 45 мільярдів доларів.

Як у лютому 2016 року повідомляв Інформаційний акцент, глава Facebook Марк Цукерберґ потрапив до п’ятірки мільярдерів Bloomberg, обігнавши глав Amazon і Movix SAB Джефа Безоса та Карлоса Сліма. Статки засновника Facebook сягнули 50 млрд. доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ